شرایط و قوانین استفاده از خدمات این فروشگاه اینترنتی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات این  فروشگاه اینترنتی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت این فروشگاه اینترنتی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه اینترنتی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این فروشگاه اینترنتی  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات این  فروشگاه اینترنتی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات این فروشگاه اینترنتی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت و همزمان می توانید توضیحات مربوط به یک خدمت آموزشی و یا یک مقاله علمی را مشاهده و مطالعه نمائید. سپس بعد از تائید و چند کلیک و پرداخت هزینه می توانید آن را دانلود نمائید. چنانچه فایل دانلود شده با توضیحات ماقبل آن، همخوانی نداشته باشد می توانید بصورت مستقیم با ششماره تلفن07433232367 و یا ایمیل info@yusanati.ir بصورت  الکترونیکی با مسئول فنی وب سایت مکاتبه نمائید. همچنین در صورت نیاز به توضیح فایل خریداری شده می توانید از قسمت ارتباط مستقیم موجود در وب سایت جهت برقراری ارتباط آنلاین و 24 ساعته استفاده نمائید.

قوانین خرید

کاربران می توانند عضو دائم و یا موقت وب سایت شوند و نام کاربری و رمز ورود دریافت کنند که در این صورت می تواند از خدمات تخفیفی خوبی بهره مند شود. همچنین کاربران عزیز دقت نمایند چنانچه فایلی را دانسته دانلود نمایند و توضیحات و محتوای فایل باهم همخوانی داشته باشد، حق اعتراض و درخواست هزینه پرداختی را نخواهند داشت و شرکت چنین مسئولتی را قبول نخواهد کرد.

کاربران عزیز دقت نمایند در صورتی هزینه پرداختی برگشت داده خواهد شد که محتوای فایل دانلود شده و توضیحات ابتدایی آن باهم همخوانی نداشته باشد و این مهم باید به تائید متخصصین وب سایت برسد.

سیاست رعایت حریم شخصی

این وب سایت بسیار به راز داری و محرمانه نگه داشتن اطلاعات شخصی کاربران  و اعضای وب سایت حساس بوده و اگه کاربری احساس نماید امنیت اطلاعات او در خطر است می تواند ابتدا با مدیریت وب سایت و سپس با پلیس فتا در میان بگذارد. همچنین مدیریت وب سایت موظف است نسبت به پیگیری های ایشان پاسخگو باشد. بنابراین کاربران می توانند بصورت مستقیم با ایمیل زیر انتقادات و پیشنهادات خود را در راستای هرچه بهتر شدن و پاسخگو بودن را با ما در میان بگذارند.

Arash.nickkhoo@gmail.com

با تشکر آرش نیک خو مدیر وب سایت


نام شما

آدرس ایمیل شما
آدرس وبسایت/وبلاگ شما
متن پیام

کد امنیتی

نظرات
  • مرتب سازی بر اساس
  • تعداد در هر صفحه :
  • تعداد کل